JKKKN

 
SENARAI JKKKN MENGIKUT KAWASAN

Nama Kawasan

Pengerusi Kawasan

Senarai Ahli

Batu Maung

Yusoff bin Osman

Batu Maung Klik Di sini

Bayan Lepas

Ab. Rahim bin Sanusi

Bayan Lepas Klik Di sini

Bukit Gemuruh

Bukit Gedung

Johari bin Ramli

Mohd Zaini bin Ahmad

Bukit Gemuruh Klik Di sini

Bukit Gedung Klik Di sini

Gertak Sanggul

Leong Kein Cheong

Gertak Sanggul Klik Di sini

Jalan Bharu

Jalan Tengah Utara

Jalan Tengah Selatan

Khairul Qamar bin Jamaludin

Lee Eng Hock

Hj. Mohd. Rashid bin Hasnun

Jalan Bharu Klik Di sini

Jalan Tengah Utara Klik Di sini

Jalan Tengah Selatan Klik Di sini

Kampung Seronok

Sharipah Nooriati binti Hj. Syed Amirudin

Kampong Seronok Klik Di sini

Kampung Binjai

Kampung Bukit, Bayan Lepas

Basseri bin Hashim

Idris bin Raffie

Kampung Binjai Klik Di sini

Kampung Bukit, Bayan Lepas Klik Di sini

Kampung Genting

Che Din bin Hamat

Kampung Genting Klik Di sini

Kampung Perlis

Najmudin bin Hashim

Kampung Perlis Klik Di sini

Kampung Pulau Betong

Haris bin Mat Jam (PPN, PJK)

Kampung Pulau Betong Klik Di sini

Kampung Sungai Batu

Jamil bin Nordin

Kampung Sungai Batu Klik Di sini

Kampung Terang

Kampung Nelayan

Azhar bin Muhammad

Abdul Rahim bin Md. Isa

Kampung Terang Klik Di sini

Kampung Nelayan Klik Di sini

Kampung Jawa Bayan Baru

Zulkifli bin Hashim

Kampung Jawa Bayan Baru Klik Di sini

Kongsi

Kongsi Sepuluh

Hisham bin Ismail

Tum Yok Hwa

Kongsi Klik Di sini

Kongsi Sepuluh Klik Di sini

Kuala Jalan Bharu

Tan Chiew Choon

Kuala Jalan Baru Klik Di sini

Kuala Sungai Pinang

Kuala Pulau Betong

Mahsuri

Lim Ah Lai @ Lim Choo Lai

Ooi Yong Kooi

Latifah binti Hussainsa

Kuala Sungai Pinang Klik Di sini

Kuala Pulau Betong Klik Di sini

Mahsuri Klik Di sini

Mutiara Perdana

Mayang Pasir

Pantai Acheh

Rahmathkalanjiam bin K.S.M

Sallehuddin bin Pandak Abdullah

Oh Wah Chip

Mutiara Perdana Klik Di sini

Mayang Pasir Klik Di sini

Pantai Acheh Klik Di sini

Permatang Damar Laut

Sarooni bin Hasan

Permatang Damar Laut Klik Di sini

Permatang Pasir

Pekan Bayan Lepas

Ahmad Azam bin Abdul Rahim

Mohd Hairani bin Yusof

Permatang Pasir Klik Di sini

Pekan Bayan Lepas Klik Di sini

Pondok Upeh

Mohd Taufik bin Sulong

Pondok Upeh Klik Di sini

Simpang Empat

Nordin bin Ismail

Simpang Empat Klik Di sini

Sungai Ara

Zainuddin bin Haniff

Sungai Ara Klik Di sini

Sungai Burong

Abd Malik bin Man

Sungai Burong Klik Di sini

Sungai Nibong Besar

Hj. Ishak bin Kecik

Sungai Nibong Besar Klik Di sini

Sungai Nibong Kecil

Hazali bin Yahaya

Sungai Nibong Kecil Klik Di sini

Sungai Nibong Pantai

Hj. Idris bin Hj. Osman

Sungai Nibong Pantai Klik Di sini

Sungai Pinang

Haron bin Husin

Sungai Pinang Klik Di sini

Sungai Rusa

Sungai Nipah/ Kampung Naran

Mohd Shukri bin Ishak

Lim Chin Hoe

Sungai Rusa Klik Di sini

Sungai Nipah Klik Di sini

Sungai Tiram

Sungai Batu

Samsuddin bin Sakimin

Jamil bin Nordin

Sungai Tiram Klik Di sini

Sungai Batu Klik Di sini

Telok Awak

Telok Bahang

Teluk Tempoyak

Mustaffa bin Ahmad

Mohd Amin bin Noordin

Mohamed Hilmi bin Zaini (Setiausaha)

Telok Awak Klik Di sini

Telok Bahang Klik Di sini

Teluk Tempoyak Klik Di sini

Teluk Kumbar

Taman Manggis/ Bandar Baru Air Putih

Talha bin Abdul Samad

Lim Kheng Seng

Teluk Kumbar Klik Di sini

Taman Manggis Klik Di sini

Titi Teras

Titi Serong

Mohd Tuah bin Ismail

Tan Cheng Hock

Titi Teras Klik Di sini

Titi Serong Klik Di sini

Iklan Sebutharga

Sebutharga Pejabat Daerah Dan Tanah Daerah Barat Daya

Sebutharga Mac 2017

Untuk keterangan lanjut sila layari : http://ep.penang.gov.my